Visoje Lietuvoje vykdome pavojingų ir nepavojingų atliekų surinkimą, vežimą, saugojimą, rūšiavimą ir perdirbimą. Atliekų tvarkymo paslaugas teikiame įmonėms, organizacijoms, gamintojams, importuotojams, savivaldybėms, regioniniams atliekų tvarkymo centrams, gyventojams bei visiems, kurių veiklos metu ar buityje susidaro atliekos.

 

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija įkurta 2006 m. balandžio 6 d. yra licencijuota savanoriška, ne pelno siekianti, visuomeninė organizacija, savo gretose jungianti alyvų, apmokestinamųjų gaminių (įskaitant baterijų bei akumuliatorių) bei transporto priemonių gamintojus ir importuotojus.

 

 

UAB „Biosistema“ – viena pirmųjų aplinkos apsaugos klausimais konsultuojančių įmonių Lietuvoje, įsteigta 2004 m. Įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos specialistai, puikiai išmanantys aplinkos apsaugos reikalavimus. Viskas apie GPAIS.

 

UAB „Vidvestuma“ registruota Lietuvos atliekų tvarkytojų registre, taip pat turi visus mūsų šalyje būtinus leidimus ir licencijas. Pagrindinės veiklos: juodojo ir spalvotojo metalo laužo pirkimas; buitinių prietaisų ir elektronikos laužo pirkimas; švininių ir šarminių akumuliatorių supirkimas; supirkimas krovininių ir lengvųjų automobilių; prekyba krovinių ir lengvųjų automobilių; statybinės, žemės ūkio ir spec. transporto pardavimas; įvairių transporto priemonių naudotų dalių pardavimas; transporto priemonių ir prekių vežimas geležinkelio transportu į NVS ir Azijos šalis.

 

UAB „Laurimeta“ įkurta 2002 m. Įmonė įsikūrusi šalia kelio A6 tarp Vilniaus ir Trakų 18 km. Pagrindinės įmonės veiklos ENTP surinkimas, demontavimas, naudotų detalių  mažmeninė ir didmeninė prekyba.

 

       UAB LIUMANTA             Įmonė užsiimanti eksploatuoti nebetinkamų transporto priemonių surinkimu ir tinkamu jų sutvarkymu. Turinti visus reikiamus leidimus ir licencijas. Papildoma įmonės veikla – naudotų automobilinių dalių pardavimas.