UAB Vidvestuma

UAB „Vidvestuma“ registruota Lietuvos atliekų tvarkytojų registre, taip pat turi visus mūsų šalyje būtinus leidimus ir licencijas. Pagrindinės veiklos: juodojo ir spalvotojo metalo laužo pirkimas; buitinių prietaisų ir elektronikos laužo pirkimas; švininių ir šarminių akumuliatorių supirkimas; supirkimas krovininių ir lengvųjų automobilių; prekyba krovinių ir lengvųjų automobilių; statybinės, žemės ūkio ir spec. transporto pardavimas; įvairių transporto priemonių naudotų dalių pardavimas; transporto priemonių ir prekių vežimas geležinkelio transportu į NVS ir Azijos šalis.

 

UAB Laurimeta

UAB „Laurimeta“ įkurta 2002 m. Įmonė įsikūrusi šalia kelio A6 tarp Vilniaus ir Trakų 18 km. Pagrindinės įmonės veiklos ENTP surinkimas, demontavimas, naudotų detalių mažmeninė ir didmeninė prekyba.

 

UAB LIUMANTA

UAB Liumanta

Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių surinkimas, ardymas, naudotų dalių pardavimas.

 


UAB Vilauto

UAB Vilauto Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių dalių pardavimas, automobilių ardymas, utilizavimas. Naudotos lengvųjų automobilių dalys, detalės – mažmeninė prekyba. Naujos lengvųjų automobilių dalys – mažmeninė prekyba pagal užsakymą. Automobilių utilizavimas, transportavimas, pažymų išrašymas.

 

UAB ROKMETA

UAB Rokmeta

Įmonės veiklos: automobilių surinkimas, ardymas, juodųjų bei spalvotųjų metalų laužo supirkimas, prekyba techninėmis dujomis.

 

UAB Draco ir Ko

Autosąvartynas. Naudotos lengvųjų automobilių dalys, detalės. Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų pilnas remontas, stiklų keitimas.

 

UAB Bengina

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis visų markių ir modėlių detalėmis, transporto priemonių utilizavimas, pagal užsakymus (krovininių transportu) detalių vežimas į Baltarusiją padedant jas išmuitinti.

 

G.MALINAUSKO IĮ

G.Malinausko IĮ

Prekiaujame naudotomis japoniškų, korėjietiškų, prancūziškų ir švediškų lengvųjų automobilių dalimis nuo 1990 m.

 

UAB Autosėkmė

Veiklą pradėjome 2008 metais. Pagrindinė mūsų veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba originaliomis, naudotomis lengvųjų automobilių dalimis. Visų mūsų teikiamų paslaugų sąrašas: parduodame originalias naudotas autodalis; superkame visus automobilius; parduodame naudotus ratlankius, padangas; suteikiame techninę pagalbą kelyje.

 

UAB Autofuroras

Veiklą pradėjome 2004 metais. Pagrindinė mūsų veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba originaliomis, naudotomis lengvųjų automobilių, mikroautobusų ir sunkvežimių dalimis. Mes turime visas paslaugų teikimui reikalingas licencijas, leidžiančias legaliai utilizuoti automobilius ir didelę, per 8-erius metus įgytą, patirtį. Įmonė turi filialą Rusijoje (Maskvoje ir Peterburge), Ukrainoje (Charkove) ir Estijoje (Taline). Kliento prašymu, galime išsiūti detalę į bet kurį šių šalių regioną, o taip pat ir į Baltarusiją. Visų mūsų teikiamų paslaugų sąrašas: parduodame originalias naudotas autodalis; utilizuojame automobilius (padedame legaliai atsikratyti nereikalingų mašinų); superkame visus automobilius; parduodame naudotus ratlankius, padangas; suteikiame techninę pagalbą kelyje.

 

IĮ Autotina

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių, mikroautobusų detalėmis, naudotais dešiniavairiais lengvaisias automobiliais.

 

UAB DARBO BITĖS

UAB Darbo bitės

Pagrindinės įmonės veiklos: naujos ir naudotos automobilių dalys – mažmeninė prekyba; automobilių ardymas; ratų, padangų montavimas, balansavimas ir remontas; tepalų keitimas; smulkus važiuoklės remontas.

 

UAB GELGAUDIŠKIO AUTOLAUŽYNAS

UAB Gelgaudiškio autolaužynas

Įmonės pagrindinės veiklos: lengvųjų automobilių, mikroautobusų variklio, važiuoklės, elektrinės dalies autoservisas. Padangų montavimas, ratų balansavimas, geometrijos atstatymas. Prekyba naudotomis automobilių Audi, Volkswagen detalėmis ir dalimis. Automobilių supirkimas ardymui.

 

UAB AUTOMINUTĖ IR KO

UAB Autominutė ir Ko

Pagrindinės įmonės veiklos: naudotos automobilių atsarginės dalys, detalės – mažmeninė prekyba. Automobilių supirkimas ardymui.

 

UAB Merstoja

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naujomis ir naudotomis automobilių detalėmis. Galimas detalių pristatymas visoje Lietuvoje. Taip pat pristatymas į Rygą, Liepoją

 

UAB MARSERA

UAB Marsera

Pagrindinės įmonės veiklos: Autoservisas. Automobilių remontas, dažymas. Automobiliai, naujos, naudotos atsarginės detalės, dalys, automobiliniai dažai – prekyba.

 

UAB ŠROTAS 7

UAB Šrotas 7

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis automobilių dalimis; daužtų, su defektais, senų lengvųjų automobilių ir mikroautobusų supirkimas; sunaikinimo pažymėjimų išrašymas.

 

UAB VALMETA

UAB Valmeta

Įmonė užsiima eksplotuoti netinkamų transportų priemonių demontavimo bei atsarginių automobilių detalių pardavimo veikla. Per metus demontuojama apie 100 vnt automobilių. Visa ūkinė veikla vykdoma uždarose patalpose. Ūkinė veikla įmonėje vykdoma vadovaujantis aplinkos apsaugos standartais ir normatyvais, atliekų tvarkymo taisyklėmis. Taip pat įmonė yra įregistratuota Atliekas tvarkančių įmonių registre, tarpininkavimo veiklai.

 

UAB VERSOR

UAB Versor

Pagrindinės įmonės veiklos: spalvotojo ir juodojo metalo laužo supirkimas. Transporto priemonių supirkimas ir ardymas.

 

UAB GLORIJAMA

UAB Glorijama

Pagrindinės įmonės veiklos: Naudotos itališkų automobilių dalys – mažmeninė prekyba. Automobilių supirkimas ardymui.

 

A. LIACHOVIČIAUS PĮ

A. Liachovičiaus PĮ

Prekiaujame naudotomis dalimis. Detales galime pristatyti į Jums reikiamą vietą.
Taip pat superkame automobilius ardymui. Atsiskaitome iš karto, patys pasiimame ir iš kitų miestų, utilizuojame.

 

UAB Arunta ir Ko

Jauna ir energinga įmonė įkurta 2011 m. buvusio „Gelžbetonio“ neritorijoje. Pagrindinės veiklos sritys: statybinės technikos nuoma, griovimo darbai, hidraulinių žarnų gamyba, spalvotųjų ir juodųjų metalų laužo ir atliekų supirkimas, tvarkymas, sandėliavimas ir eksportavimas, eksploatuoti netinkamų transporto priemonių priėmimas, ardymas ir sunaikinimo pažymėjimo išdavimas. Šiuo metu bendrovė teikia statybos mechanizmų – mini ekskavatorių, ekskavatoriaus „Bobcat“ krautuvo, ratinio ekskavatoriaus CAT, vikšrinio ekskavatoriaus CAT (21 tonos), teleskopinio krautuvo CAT, savivarčių, tralo nuomos paslaugas visoje Lietuvoje. Atlieka visus statybų griovimo, žemės kasimo, lyginimo ir perstūmimo darbus. Sunkiasvorė technika veža juodžemį, smėlį, žvyrą, skaldą ir kt. Įmonė gamina, remontuoja ir parduoda hidraulines žarnas. UAB „Arunta ir Ko“ yra įregistruota aplinkos ministerijos Atliekas Tvarkančių Įmonių Registre (ATĮR kodas), turi licencijas, leidžiančias supirkti bei realizuoti juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą ir atliekas. Dirbame su įvairiomis įmonėmis ir individualiais užsakovais.

UAB Autometas

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba  naudotais  automobiliais,  naudotomis automobilių  dalimis.  Automobilių supirkimas ardymui.

 

   

V. Jokūbausko įmonė

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naujomis ir naudotomis automobilių dalimis, naujomis bei naudotomis padangomis.

 

UAB Dovydo transportas

Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių supirkimas, spalvotojo bei juodojo metalo supirkimas, automobilių remontas ir priežiūra, valymo bei plovimo paslaugos, techninė pagalba kelyje, krovinių gabenimas autotransportu tarptautiniais ir vietiniais maršrutais, ekspedijavimo paslaugos.

 

UAB AUTOARKA

UAB Autoarka

Bendrovė sėkmingai dirba nuo 2005 metų ir teikia kokybiškas, kvalifikuotas automobilių ir mikroautobusų remonto paslaugas. Prekiauja “Renault” naudotomis automobilių dalimis, nuomoja automobilius, parduoda “Renault” markės automobilius, superka dėvėtus (daužtus) “Renault” markės automobilius. Galime keisti dėvėtus “Renault” markės automobilius į naujesnius su jūsų priemoka.

 

UAB JURGMOLITA

UAB Jurgmolita

Pagrindinės įmonės veiklos: Įmonė superka metalo laužą, spalvotų ir juodųjų metalų laužą. Eksplotuotų netinkamų transporto priemonių supirkimas ir demontavimas, sunaikinimo pažymų išrašymas. Prekyba naudotomis auto detalėmis.

 

 

 

UAB Jurturas

Įmonėsavo veiklą pradėjo 2004 m. Įmonės pagrindinė veikla  –  didmeninė ir mažmeninė prekyba naudotomis originaliomis automobilių dalimis. UAB Jurturas – tai paslaugų tiekimui reikiamas licencijas turinti įmonė, kuri sėkmingai įsitvirtino rinkoje. Mes siūlome savo klientams platų atsarginių dalių ir reikmenų asortimentą visų markių automobiliams bei lanksčią ir nuolat tobulinamą klientų aptarnavimo ir prekių pristatymo sistemą. Superkame automobilius ardymui ir utilizavimui, išrašome sunaikinimo pažymas.

 

UAB Autima

Pagrindinės įmonės veiklos: didmeninė ir mažmeninė prekyba automobilių dalimis, serviso paslaugos; mikroautobusų ir sunkvežimių detalės, automobilių remonto įrankiai; prekyba dviračiais, didelis japoniškų detalių pasirinkimas.

 

Ratuotas

MB Ratuotas

Įmonė vykdo veiklą šiose srityse:
– Superka įvairių markių automobilius, nebetinkamus eksploatuoti, utilizuoja.
– Užsiima prekyba naudotais automobiliais ir jų dalimis.
– Teikia automobilių pervežimo paslaugas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais.

 

UAB DALYS VISIEMS

 

UAB Dalys visiems

Pagrindinės įmonės veiklos: naudotos lengvųjų automobilių ir mikroautobusų dalys, detalės – mažmeninė prekyba. Auto laužynas, automobilių supirkimas.

sabera_logo

UAB Sabera

Įmonė registruota Atliekų tvarkytojų valstybės registre, užsiima autobusų, priekabų ir puspriekabių demontavimu. Įmonė turi visas reikalingas licencijas veiklai vykdyti. Veikla taip pat susijusi su metalo laužo bei sunkiojo transporto priemonių naudotų atsarginių dalių pardavimu.

UAB AUTOMINUTĖ

UAB Autominutė

Pagrindinės įmonės veiklos: naudotos automobilių atsarginės dalys, detalės – mažmeninė prekyba. Automobilių supirkimas ardymui.

IĮ REMAUTO

IĮ RemAuto

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis automobilių detalėmis; prekyba automobiliais; automobilių diagnostika ir remontas.

MB UŽUBALIS

MB Užubalis

Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių naudotos atsarginės dalys – prekyba. Automobilių demontavimas.

pasaga logo 2 - Kopija

UAB Autolūžis

Pagrindinės įmonės veiklos: naudotos lengvųjų automobilių ir mikroautobusų dalys, detalės – mažmeninė prekyba. Auto laužynas, automobilių supirkimas.

vyteksta logo

UAB Vyteksta

Pagrindinės įmonės veiklos: naudotos lengvųjų automobilių dalys, detalės – mažmeninė prekyba. Auto laužynas, automobilių supirkimas.

GINTARO BAJARŪNO ĮMONĖ

Gintaro Bajarūno įmonė

Pagrindinės įmonės veiklos: naudotos, naujos lengvųjų automobilių detalės, dalys, automobilių supirkimas.

UAB LINDORA LT

UAB Lindora LT

Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių naudotos atsarginės dalys – mažmeninė prekyba, automobilių supirkimas.

UAB DETORA

UAB Detora

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų, mikroautobusų ir sunkaus transporto dalimis, automobilių supirkimas.

UAB KIMLITA

UAB Kimlita

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

Augme

UAB Augme

Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių remontas, priežiūra, diagnostika, techninė pagalba kelyje, automobilių prekyba, automobilių utilizavimas.

UAB EIMASTA

UAB Eimasta

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

UAB AUTOPRADA

UAB Autoprada

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

GTV GROUP IR KO

UAB GTV GROUP IR KO

Teikiamos paslaugos: parduodame motociklus, automobilius, mikroautobusus; prekiaujame originaliomis naudotomis dalimis; superkame automobilius bei motociklus; transportavimo paslaugos: automobilių, motociklų, mikroautobusų transportavimas iš/į Didžiąją Britaniją, bei kitas šalis; dalių pervežimo paslaugos: kiekvieną savaitę pervežame automobilių ir kitų transporto priemonių detales maršrutu Lietuva-Rusija. Detales pristatome į Maskvą ir Sankt Peterburgą; teikiame tarpininkavimo paslaugas įsigyjant automobilius ir kitas transporto priemones Didžiojoje Britanijoje ir kitose Europos valstybėse.

Autobro logo

MB Autobro

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

Ruvis

UAB Ruvis

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas; juodojo, spalvotojo metalo, akumuliatorių supirkimas.

 

UAB KAUNO VERSLO GRUPĖ

UAB Kauno verslo grupė

Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių supirkimas; naudotos SUBARU, japoniškų automobilių dalys, detalės – mažmeninė prekyba; lengvųjų automobilių remontas, servisas.

 

Autodigma - Kopija

UAB Autodigma

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

G. RADZEVIČIAUS FIRMA

G. Radzevičiaus firma

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB VARIMEDA

UAB Varimeda

Pagrindinės įmonės veiklos: didmeninė ir mažmeninė prekyba originaliomis, naudotomis lengvųjų automobilių dalimis. Techninė pagalba kelyje. Autoserviso paslaugos.

UAB VIRGISTA

UAB Virgista

Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių supirkimas, ardymas; juodojo, spalvotojo metalo laužo supirkimas; transportavimo paslaugos; prekyba akmens anglimi, techninėmis dujomis, akmens anglimi, kietuoju kuru.

 

LOLITOS ŠPINDERIENĖS ĮMONĖ

Lolitos Špinderienės įmonė

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB ALVIMETA

UAB Alvimeta

Pagrindinės įmonės veiklos: automobilių supirkimas, juodųjų ir spalvotųjų metalų supirkimas, akumuliatorių supirkimas.

 

logo1

UAB EURO IMPEX UTENA

Įmonė užsiima naudotų ir naujų automobilių naudotų dalių prekyba bei automobilių demontavimu. Detalių asortimentas nuolat atnaujinamas, plečiamas naujų modelių pasirinkimas. Šiuo metu įmonėje galima rasti dalių skirtų automobiliams pagamintiems nuo 1980 metų.

Autokaita logo

UAB Autokaita

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

UAB AUTMETA

UAB Autmeta

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

arauta logo

UAB Arauta

Pagrindinės įmonės veiklos:

  • prekiauja importinių automobilių 1980-2012 m. gamybos originaliomis naudotomis dalimis;
  • superka automobilius ardymui ir utilizavimui;
  • teikia techninės pagalbos paslaugas;
  • turi didelę naudotų dalių pasiūlą.

 

UAB FOLTEKA

UAB Folteka

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB VENUMIS

UAB Venumis

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis Mercedes Benz automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB ARDONA

UAB Ardona

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

R. GUSTO INDIVIDUALI ĮMONĖ

R. Gusto individuali įmonė

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

Maksivis mazas

UAB Maksivis

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – prekyba naudotomis mikroautobusų ir lengvųjų automobilių dalimis. Pasirinkta specializacija bei darbo patirtis leidžia profesionaliai išmanyti mūsų klientų problemas, ir siūlyti jiems geriausius sprendimų variantus.

Įmonė importuoja įvairių markių nenaujus lengvuosius automobilius bei mikroautobusus, juos demontuoja, prekiauja šių automobilių dalimis.

Įmonė priima Lietuvoje eksploatuotus mikroautobusus ir lengvuosius automobilius demontavimui ir utilizavimui. Pas mus galite palikti nenaudojamus automobilinius akumuliatorius.

 

edvardo servisas logo

UAB Edvardo servisas

Įmonė užsiima automobilių kėbulų, važiuoklės ir variklių remontu, turi sukaupusi 20 metų darbo patirtį. Taip pat jau penkiolika metų bendradarbiauja su draudimo kompanijoms automobilių, po eismo įvykių, žalos nustatyme bei jų remonte. Įmonė prekiauja naujomis ir naudotomis automobilių dalimis.

 

DARIUS PIPIRAS

Darius Pipiras

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

DAINIAUS BUTKAUS KOMERCINĖ FIRMA

Dainiaus Butkaus komercinė firma

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

Edilendas

UAB Edilendas

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis; automobilių supirkimas; atliekami automobilių remonto darbai; suteikiama techninė pagalba kelyje; avarinių automobilių pervežimas.

 

Rotoksema_logo

UAB Rotoksema

Įmonė įkurta 2003 metais. Bendrovės pagrindinė veikla – prekyba  naudotomis ir naujomis autodetalėmis. Teikiame serviso paslaugas, užsiimame kemperių, mikroautobusų ir lengvųjų automobilių nuoma.

 

Autoschema logo

MB Autoschema

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

Nojus logo

UAB Nojus

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

logo

UAB Ramidonas

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba automobiliais, dėvėtų automobilių dalių pardavimas, automobilių gabenimas autovežiais iš vakarų Europos, lengvųjų automobilių kėbulų remontas, motociklų bei jų rėmų geometrinis atstatymas bei remontas.

 

Autofoma

UAB Autofoma

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB LINARDA

UAB Linarda

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

ROBERTAS PAŠKAUSKAS

Robertas Paškauskas

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

Tomas ir partneriai

UAB Tomas ir partneriai

Bendrovės pagrindinė veikla – MAN, MERCEDES-BENZ, DAF, VOLVO,IVECO, SCANIA, RENAULT sunkiasvorio transporto demontavimas ir naudotų bei naujų transporto priemonių detalių pardavimas. Bendrovė, siekdama įsitvirtinti rinkoje ir įgyti konkurencinį pranašumą, nuolat investavo į įrangą ir procesų tobulinimą, įsirengė demontavimo aikštelę, kuri atitinka visus gamtosauginius reikalavimus.

 

Luminaris mazas

UAB Luminaris

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB DAMADA

UAB Damada

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB SOVERTA

UAB Soverta

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB AUTOAIDAS

UAB Autoaidas

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

Tauja logo

UAB Tauja

UAB Tauja – tai įmonė, teikianti medienos, smulkių krovinių, automobilio pervežimo paslaugas, Lietuvoje. Medienos, malkų, naudotų visų automobilių markių dalių prekyba. Gali vykdyti pavojingų atliekų tvarkymo darbus: pavojingų atliekų surinkimas, saugojimas, šalinimas, naudojimas. Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai. Pagrindinė prekyba vykdoma Lietuvos ribose. Naudotų automobilių dalis eksportuoja į Kirgiziją, Tadžikistaną

DANIEL LUČUN

Daniel Lučun

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB GEJŪNA

UAB Gejūna

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.

 

UAB JL TRANSPORTAS

UAB JL Transportas

Pagrindinės įmonės veiklos: prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, automobilių supirkimas.